Објавено на:

(Видео) Американска демократија: Полицаец тепа демонстрантка која се приближи до колоната на Бајден

t

ЛОС АНЏЕЛЕС: На видеото објавено на социјалните мрежи се гледа како припадник на американската тајна служба соборува демонстрантка која се приближи до колоната на претседателот Бајден и и удира шлаканици.

Американскиот претседател во средата одеше на американскиот самит, кога се случи инцидентот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Прваче или претседател: Бајден се потруди…

Американскиот претседател, Џо Бајден се врати во…

Бајден вели: Санкциите против Русија влијаат и…

Соединетите држави и Европа знаеле дека воведувањето…

Да не го турна Путин: На социјалните…

Американскиот претседател Џо Бајден падна од велосипед…

(Видео) Изгледа му требаат помошни тркала: Бајден…

Претседателот на САД, Џо Бајден во текот…

Бајден бара решение: Како до олеснување на…

Американскиот претседател, Џо Бајден денес изјави дека…