(Видео) Бајден повторно одлета: Сите знаеме некој кој има слики од гол пријател и го уценува со нив – Никој не знае што сакаше да каже претседателот

t

„Се обложувам дека секој знае некого некаде по должината на линијата дека во интимна врска, она што се случило беше дека момчето го фотографирал својот гол пријател, или што и да е, во компромитирачка положба, а потоа… ја уценувал или умртвувал таа личност. – рече американскиот претседател Бајден на прес конференција за новинарите.

Коментарите на видеото покажуваат дека никој не разбира што сака да каже Бјаден и со кого ја споредува врската на голите пријатели кои меѓусебно се уценуваат.

Погледнете го видеото:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) МВР со апел до граѓаните: Ако…

МВР апелира до граѓаните, доколку било кој…

(Видео) Дански платеник во Украина со траорно…

Платеник од Данска со воено име „Јонас“…

(Видео) И Турција на штрек: Морските мини…

Турската војска пресретнала „стара“ поморска мина во…

(Видео) Олеснување за Украина: Белоруската војска се…

Белоруската војска се враќа во базата по…

(Видео) Си ја стави “главата во торба”:…

Деминирањето е во тек во ослободеното Степно…