Објавено на:

(Видео) Вознемирувачка снимка од расправија во Белград! Нервозен и разјарен, со копач се залетал кон него: „Ќе го убие момчето“

t

Несекојдневна сцена вчера била забележана во Белград, а како што се претпоставува, станува збор за расправија во сообраќај, која за малку можела да прерасне во физичка пресметка.

Имено, на снимката која е објавена на социјалните мрежи, се гледа како маж го запрел автомобилот и почнал со некого да се расправа, по претпоставка, со друг возач.

Во еден момечт оди до гепекот и од истиот вади копач, па почнува да трча обидувајќи се да стигне до некој, но кратко потоа запрел.

Бидејќи ова видео го направил некој кој се возел со градски превоз, не може да се слушне што изговара мажот за време на расправијата, но се гледа дека го ‘предупредува со прст’.

Меѓутоа, се слушаат вознемирените патници кои извикуваат: „Боже, ќе го убие момчето“.

Непозната е точната причина за расправијата, но за среќа истата не завршила со физичка пресметка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Какво ќе биде времето до петок?

Под влијание на влажна и нестабилна воздушна…

Аргентина е пред банкрот

Статистичката рејтинг агенција Фич го намали рејтингот…

ИНТЕР НАЈДЕ ЗАМЕНА ЗА ЛУКАКУ: Во Милано…

Интер е заинтересиран и за Роберто Фирмино.…

(Видео) Груевски да не излезеше од Македонија…

Мирка Велиновска вечерва во вонредната епизода на…

Велс ги расплака Хрватите буквално во –…

Фудбалерите на Хрватска одиграа само нерешено на…