(Видео) ВОНРЕДНА ВЕСТ: Голем пожар во Скопје спроти Ујп!

t

Вонредна вест! Голем пожар изби во центарот на Скопје пред малку, спроти Ујп. Против пожарните возила се веќе на терен и се обидуваат да го изгаснат големиот пожар.

За кратко ќе се вклучиме и во живо.

Видео:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Во гранатирање почина потпретседателката на парламентот на…

Потпретседателката на парламентот на непризнатата проруска Донецка…

Тројца кандидати во трка за директор на…

Емилија Шопар-Јованова, Ненад Савески и Наташа Габер-Демјановска…

(Видео) Хаос во Северна Митровица: Пронајдена бомба…

Екипата за деминирање на косовската полиција неутрализираше…

Полска го прифаќа предлогот на Германија: Распоредува…

Полскиот министер за одбрана денеска најави дека…

Курти за инцидентите во Косово: Ќе обезбедиме…

Косовскиот премиер Албин Курти најави дека Владата…