(Видео) ВОНРЕДНА ВЕСТ: Голем пожар во Скопје спроти Ујп!

t

Вонредна вест! Голем пожар изби во центарот на Скопје пред малку, спроти Ујп. Против пожарните возила се веќе на терен и се обидуваат да го изгаснат големиот пожар.

За кратко ќе се вклучиме и во живо.

Видео:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Украинците бесни: Унгарија објави карта од Украина…

Украинското Министерство за надворешни работи ја укори…

ТАЖНА ВЕСТ: Малата Ана не успеа да…

Девет годишната Ана Аргировска од Куманово, за…

Невреме го зафати и Прилеп

Попладнево околу 18 часот регионот на Прилеп…

Ни треба целото оружје што го имате…

На Украина ѝ недостига оружје за контраофанзива,…

(Видео) Голем број демонстранти на протестот “Србија…

Со бројни транспаренти десетици илјади граѓани на…