(Видео) ВОНРЕДНА ВЕСТ: Голем пожар во Скопје спроти Ујп!

t

Вонредна вест! Голем пожар изби во центарот на Скопје пред малку, спроти Ујп. Против пожарните возила се веќе на терен и се обидуваат да го изгаснат големиот пожар.

За кратко ќе се вклучиме и во живо.

Видео:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

БРУКА НЕВИДЕНА: Функционер на ВМРО-ДПМНЕ ѝ се…

Партијата како организација нема помогнато за уставобранителите,…

,,ЌЕ ИМ ДАДЕМЕ ПАРИ АКО ОДАТ НА…

Повеќето од нив можеби немаат финансиски или…

Груевски беше преголем за овој народ: Направи…

Груевски придаваше вредност на секоја пора од…

(Видео) Бербок на Мицкоски му кажала дека…

За целата ситуација во опозицијата јас го…

Неовластено поставил 50 лежалки и 25 чадор…

СВР Охрид поднесе кривична пријава против С.Р.(65)…