Објавено на:

(Видео) Гнасно: Еве како изгледаше италијанската соблекувална откако изгубија од Македонија

t

Како да реагираш ако си европски првак, а си испаднал во полуфиналето од баражот за Мундијал. Нашиот народ вели, „нема да ти се живее“…

Епа така некако се чувствуваа репрезенативците на Италија кога загубија од Македонија среде Палермо, со 0:1. Ги боли сега и ќе ги боли засекогаш, а откако го напуштија теренот очигледно дека најмалку им беше дојдено да ја исчистат соблекувалната на стадионот Ренцо Барбера во Палермо.

Ја оставија булкално во состојба ДЕПОНИЈА, а овој видео запис и го потврдува тоа. СРАМОТА

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Илон Маск ја опцу украинската Рада:…

Илон Маск на неговиот Твитер профил реши…

Нагло се зголемила продажбата на антидепресиви во…

Продажбата на антидепресиви во руските аптеки се…

Историски момент за Русинката Ана Кикина: Стана…

Руски астронаут првпат по 20 години полета…

(Видео) Јакимовски до Мицкоски: Кој сакаше да…

Градоначалникот на општина Карпош, Стевчо Јакимовски вели…

(Во живо) БРУКА: Тројца адвокати наплатиле скоро…

Уредникот на Инофмакс, Александар Митовски, во денешната…