(Видео) Грев е ова што ѝ го прават на Јанкуловска, испадна најголем маж од сите и треба да биде на слобода

t

Грев е тоа што ѝ го прават на Јанкуловска, вели Стојанче Ангелов во денешната епизода на Тешки муабети.

Според него поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкуловска излезе најголем маж во државата, а од толку ослободени криминалци, само таа остана во затвор.

Ангелов смета дека треба да биде ослободена.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Стоилов објави крај на репрезентативната кариера: Ми…

Македонскиот ракометен репрезентативец Стојанче Стоилов вчера по…