(Видео) Каков МАЈТАП: Дарко од Пука Козметика се јави во бифето во Влада – Порача 5 рамстека, 30 тоста и 50 кафиња

t

Познатиот рапер од Пука Козметика Дарко Масларковски се мајтапеше со вработените во бифето на Владата од кампот на демонстрантите кои протестираат против францускиот предлог.

Тој порача 5 рамстека, 30 тоста и 50 кафиња.

-ДРУГАРИ ВРТЕТЕ У ВЛАДА ПРИМААТ НАРАЧКИ
РАМСТЕК 180
ТОСТ СО ПРШУТ 40
КАФЕ 6 ДЕНАРИ
ТЕЛЕФОН 23118022
БАРАЈТЕ ЛОКАЛ БИФЕ
МАЛКУ Е ЗАЕБАНО СО ДИЛИВЕРИ АМА ПРЕКУ ШТРУМФОВИТЕ МОЖЕ ДИЛ ДА СЕ НАПРАВИ

Погледнете го ова урнебесно видео:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Шпански весник: Меси се враќа во Барселона?!

Шпанскиот спортски дневен весник „Diario sport“ пишува…

Вардар поразен од Целје: Струшкиот турнир има…

Струшкиот ракометен турнир кој летово се одржува…

Стејт департментот тајно го предупредил Конгресот за…

Стејт департментот тајно го предупреди американскиот Конгрес…

Утре е Преображение Господово: Ова се народните…

Православна црква и нејзините верници утре го…

Кина забрзано купува злато: Увозот најголем во…

Кина забрзано купува злато. Кина купила повеќе…