Објавено на:

(Видео) Дpaма во Белград: Татко пpeтепа бapaби кои му фрлаа петapди до бебето

t

Таткото на бебето е со сива качулка а тројцата момци фрлале петарди во близина на бебето иако тој неколку пати ги предупредил, затоа одлучил директно да ги воспита.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Србите вријат: Нео-нацисти се собраа во Белград…

Во центарот на Белград и покрај апелите…

Хорор во белградска населба: Експлодираше бомба доцна…

Непознато лице активирало бомба во двор од…

Продолжуваат драматичните изјави на Вучиќ: Рекорден број…

Српскиот претседател Александар Вучиќ изјави дека „рекорден…

Титаник ситуација во Белград: Водата беше до…

Познатиот белградски сплав „Фристајлер“ околу полноќ почнал…

(Видео) За влакно избегната трагедија на новогодишната…

За време на новогодишната ноќ за малку…