(Видео) Игор Југ: Ќе ви ја донесам еден ден ќерка ми во Собрание да и објасните зошто порасна без татко!

t

Уставобранителот Игор Југ на социјалните мрежи сподели видео од својата ќерка која го бара својот татко.

Тој посочи дека еден кога ќе излезе од затвор ќе ја донесе во Собрание политичарите да и објаснат зошто пораснала без татко.

-Еден ден кога ќе излезам, ќе ви ја доведам оваа мала Хрватица во Собрание, да и објасните зошто се роди и израсна без татко!!! Во Бога не верувате, ама барем во карма верувајте!!!

За настаните од 27 април Игор Југ доби казна затвор од 12 години.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Бугарин ја шверцувал мртвата мајка преку граница:…

Единствен случај на шверц се случи на…

Жан Митрев го продолжува кривичното дело, се…

Правдата е слепа, сакаат да кажат многумина…

Шведска најави закон со кој на граѓаните…

Шведската Влада денеска објави дека ќе усвои…

Леб ќе има по „пристојни цени“, ветува…

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи денеска…

Филмот за Аца Лукас ќе се снима…

Наскоро почнува снимањето на филмот и серијата…