(Видео) Игор Југ: Ќе ви ја донесам еден ден ќерка ми во Собрание да и објасните зошто порасна без татко!

t

Уставобранителот Игор Југ на социјалните мрежи сподели видео од својата ќерка која го бара својот татко.

Тој посочи дека еден кога ќе излезе од затвор ќе ја донесе во Собрание политичарите да и објаснат зошто пораснала без татко.

-Еден ден кога ќе излезам, ќе ви ја доведам оваа мала Хрватица во Собрание, да и објасните зошто се роди и израсна без татко!!! Во Бога не верувате, ама барем во карма верувајте!!!

За настаните од 27 април Игор Југ доби казна затвор од 12 години.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Каталонија сака нов референдум, но со согласност…

Каталонија ќе иницира нов договор со шпанската…

Данската премиерка: Истекувањето гас од „Северен тек“…

Данската премиерка Мете Фредериксен изјави во вторникот…

МЕДВЕДЕВ ПОВТОРНО НАЈАВИ: Референдумот заврши, добредојдовте дома…

Заменик-претседателот на Советот за безбедност на Русија,…

Проруските власти во Украина: Големо мнозинство од…

Проруските сепаратистички власти во Украина денеска ги…

ТАЖНА ВЕСТ: Почина член на музичката група…

Денеска почина Милорад Џери Џмерковиќ, познат клавијатурист…