Објавено на:

(Видео) Изгледа му требаат помошни тркала: Бајден во обид да закочи падна од велосипед

t

Претседателот на САД, Џо Бајден во текот на тура со неговиот велосипед беше дочекан од неколку луѓе и го извикуваа неговото име.

Бајден од почит сакаше да закочи и да се поздрави со своите поддржувачи, но во текот на таа акција тој неуспешно го направи тоа и заврши на земја.

Можете самата случка да ја погледнете на видеото:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Во Македонија не може да има…

Новинарката Мирка Велиновска во денешното гостување во…

Мировни активисти упаднаа во американскиот сенат: Ако…

Мировни активисти го прекинаа американскиот државен секретар…

Американците вратија за нападот на нивната база:…

Американската армија изврши повеќе воздушни напади во…

Извршниот директор на ТикТок на сослушување пред…

Членовите на американскиот Конгрес на седница го…

Очајнички се потезите на Додик за прекин…

Американската амбасада во Сараево денеска оцени дека…