Објавено на:

(Видео) Италија направи огромна грешка: Трајковски има дадено 10-ци голови од иста позиција на истиот стадион!

t

Дека голот на Александар Трајковски против Италија не е случаен, стои фактот дека на истиот стадион тој има дадено неколку голови од таа позиција.

„Ренцо Барбера“ е како домашен стадион на Александар Трајковски, тој таму помина четири сезони во дресот на Палермо.

Се појави видео во кое се гледа дека Трајковски има дадено неколку голови за Палермо од слична позиција на која им даде гол на Италијаните.

Нашиот фудбалер си имал свое место на стадионот од каде дава голови.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

И Валуев мора на фронт: Русија го…

И повеќе од сериозна е ситуацијата во…

Путин и Ердоган по разговoрот: Турција е…

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган телефонски разговарал…

(Видео) Иранките масовно си ги сечат долгите…

Фотографии на социјалните мрежи покажуваат како расплакана…

Не е сигурен договорот со Србија за…

Државата обезбедува субвенционирана цена на електричната енергија…

Ердоган открива: Вечерва ќе разговарам со Путин…

Претседателот на Република Турција, Реџеп Тајип Ердоган…