(Видео) И Камала се изгуби во времето барајќи го семето одејќи по жица

t

Американскиот претседател Џо Бјаден е познат по неговите неповрзани изјави и гафови, но изгледа дека и на Камала Харис почна да ѝ делува неговата збунетост.

За време на обраќање во јавноста, заменик претседателката на САД кажа доста неповрзани работи за времето.

“Зборувајќи за значењето на текот на времето, нели? Значењето на текот на времето. Значи, кога ќе размислите за тоа, има големо значење за текот на времето во однос на она што треба да го направиме…има толку големо значење во текот на времето“. – рече таа.

Погледнете го идеото во продолжение:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Бајден го откачи и на Зеленски му…

Потпретседателката на САД Камала Харис денеска во…

(Видео) Дедо Бајден пак забopaви кој е…

Во говор во Атланта, Џорџија во вторникот,…