Објавено на:

(Видео) Како тоа баш кога минуваше Aнџелина Џоли во Лвов имаше воздушен напад?

t

Холивудската ѕвезда шетала низ Лавов, кога навопдно се огласиле сирените за воздушен напад/

Само неколку часа откако била снимена во кафуле во Лавов, каде им делела автограми на оние кои ја препознале, наводно морала веднаш да замине во засолниште.

Актерката е снимена како шета низ градот со придружба, кога се огласиле сирените за воздушен напад.

Набргу потоа била однесена на безбедно со придружба, а една жена од придружничките побарала да престане снимањето, пишува Дејли Мирор.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

БОЛНА РАБОТА: Мајка ја принудувала малолетната ќерка…

Мајката која ја принудувала малолетната 14-годишна ќерка…

И Пендаровски се сретна со германската МНР:…

Претседателот Стево Пендаровски ја прими Аналена Бербок,…

Бугарски академик: Треба да ја промениме политиката…

Проф.д-р Спас Ташев од Бугарската академија на…

Балканска работа: Македонка и Србинка се испотепале…

На 22.03.2023 во Полициското одделение Петровец, В.Д.(30)…

Добра вест: Следната недела дополнително ќе се…

Производителите на брашно во државата следната недела…