(Видео) МЕГА СКАНДАЛ ВО БУГАРИЈА: Петков фатен во с*кс афера!

t

До бугарската редакција на ПИК пристигна скандалозно видео. На снимката се гледаат две лица, многу слични на Кирил Петков и Лена Бориславова.

На снимката се гледа како луѓето се качуваат по скалите на станбена зграда, а додека жената ја отклучува вратата од станот, мажот зад неа ја допира по задникот.

„Според информациите што го придружуваат видеото, на снимката се гледаат Кирил Петков и Лена Бориславова. Двајцата се фотографирани како влегуваат во таен љубовен стан. во неговата канцеларија“, се истакнува во информативното издание.

„Ако снимката е автентична, тоа ќе биде најголемиот скандал околу личноста на Кирил Петков. Премиерот на Бугарија е оженет и има три деца, а шефицата на неговиот кабинет Лена Бориславова е свршена за пријателот на Петков, Мирослав Иванов“, додаваат од ПИК.

Инаку Лена Бориславов е шефица на политичкиот кабинет на премиерот Кирил Петков.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Големо невреме ја зафати Србија

Невреме ја зафати Србија, па така на…

Абазовиќ брутален: Или јас или Ѓукановиќ ќе…

Абазовиќ: Она што се случува вечерва во…

(Видео) Најмалку 16 лица се повредени при…

Попладнево се случил инцидент во Тухељски Топлице,…

Молдавија ќе купува природен гас од Романија

Претседателката на Молдавија, Маја Санду, која е…

Руската армија обвинува: Украинците претвораат цивилни објекти…

Руска армија: Украинските нацистички баталјони ги претвораат…