(Видео) Не може да е се убаво на СП во Катар: Аргентинци и Мексиканци се тепаа!

t

Не може да е се убаво на СП во Катар: Аргентинци и Мексиканци се тепаа…

Во сабота Аргентина игра против Мексико, меч кој може да биде клучен за нивната иднина на Светското првенство, а навивачи на двете репрезентации се тепаа во Катар.

Видео:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Главоболка, вртоглавица, срцебиење, епилептични напади – кои…

Иако се чини дека состојбата со пандемијата…

Силен земјотрес ја стресе Босна и Херцеговина!

Силен земјотрес стресе во Босна и Херцеговина.…

(Видео) Срби на трибините бркаа Швајцарци со…

Пред почетокот на натпреварот на трибините имаше…

Костов му одговори на Штајнмајер: Дојдоа варвари,…

Спас за Македонија ни случајно не е…