(Видео) Нова трагедија во Македонија: Давеник изведен од водите на Вардар

t

Нова трагедија го потресе Скопје. Попладнево од водите на реката Вардар во населба Влае е изваден давеник од страна на скопската пожарна.

Од првичните информации не можеме да дојдеме до заклучок дали ова е локацијата каде се случила трагедијата или пак водите на реката го однела телото до локацијата каде е пронајдено.

Во моментов инстуциите немаат ниту информација за причинтие за смрт, дали станува збор за убиство, самоубиство или несреќен случај.

Повеќе детали очекувајте во текот на денот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео)Германец газда не ти дава ни потта…

Синиша Вуковиќ бил сам, газда во своето…

Земјотрес во Србија: “Се разбудив, мама го…

Денеска во 9 часот и 47 минути…

50 евра празничен бонус за пензионерите во…

Албанските пензионери ќе добијат „празничен бонус“ во…

Скопјанец приведен поради палење на автомобил

На 03.12.2023 во 03.30 часот на подрачјето…