(Видео) Пародија: Членови ќе му се заколнуваат на верност на Мицкоски?!

t

Луѓе од партијата блиски до Мицкоски се јавувале по членови и барале да дадат поддршка за Мицкоски и се шпекулирало дека ќе има ливчиња за да му се заколнат на верност, открива во денешната емисија на Тешки муабети заменик-уредникот на Инфомакс, Милош Милошевски.

Мицкоски се плаши за сопствената состојба и ректинг, не е сигурен во себе, додава Наталија Митовска.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Мицкоски ја тужи Левица преку адвокат…

Мицкоски ја тужи Левица преку адвокатот Панче…

Апасиев за Мицкоски: ги саботирате протестите, додека…

Каде се чуло и видело, најголема опозициска…

БОМБА НА БУГАРСКИТЕ МЕДИУМИ: Идејата за Бугари…

Одлуката на американското Министерство за финансии да…

(Видео) Мицкоски повика на испраќање на македонска…

Да испратиме војска во НАТО, побара во…

Мицкоски до Ковачевски: Достоинството или го имаш,…

Достоинство или го имаш или воопшто го…