(Видео) Припадник на Волците со порака до неговите колеги: На сите вас пи*кици кои се кријат зад униформите…

t

На социјалните мрежи с епојави видео на кое, како што се вели во објавата, се гледа припадник на специјалната единица Волци.

Припадникот на Волците испраќа порака до неговите колеги полицајци кои денеска беа пред Собранието.

Погледнете го видеото во продолжение:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

СВР Куманово изрече над 100 санкции за…

Денеска (14.08.2022) во времето од 14 –…

Апсење на патот Кичево – Македонски Брод:…

Денеска (14.08.2022) во 01.30 часот, од полициски…

Голема акција во Косово: Уапсени 18 лица…

Косовската полиција објави денеска дека уапсила 18…

Во Италија уапсени албански сопружници и запленета…

Италијанската полиција во градот Мјештре уапси албанска…

(Видео) ШОКАНТНА снимка од САД: Четиригодишно дете…

САД: Објавена снимката од четиригодишното дете кое…