(Видео) Се зaпaли автомобил пред станбена зграда во Скопје

t

Доцна синоќа избувнал пожар во возило, пред станбена зграда во Скопје, информира Сител.

Граѓаните ги разбудила силната експлозија.

Се уште не се познати причините поради која се запалило возилото и дали има повредени лица.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Можеше да биде страшно: Се запали автомобил…

Пикап „Форд Ренџер“ изгорел вчера на бензинска…

(Фото) Сообраќајка кај Собрание на РМ: Се…

Сообраќајна несреќа се случи предмалку во близина…

Се запали автомобил во движење во близина…

Автомобил во движење се запали денеска на…

Изнајмил автомобил во Белград па го регистрирал…

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје…

Во автомобил со тројца малолетници пронајдени дрога…

Синоќа во 22 часот на регионалниот пат…