Објавено на:

(Видео) Си лабавеше на плажа, а потоа… Снимка од експлозијата во Бердјанск

t

На социјалните мрежи се појави видео од вчерашната експлозија на пристаништето во Бердјанск.

На видеото може да се види дека има луѓе на плажата во близина на пристаништето.

Група луѓе уживаа на плажа кога се случи експлозијата, само накратко изреагираа и потоа си продолжија со своите активности.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Полицијата на нозе: Напад со експлозивна направа…

Експлозивна направа е фрлена синоќа околу 23…

(Видео) Си лабавеше на плажа, а потоа……

На социјалните мрежи се појави видео од…

Нападната воена база во која има американски…

Најмалку пет проектили денеска погодија голема ирачка…

(Фото) Хаос во Мелитопол: Страшна експлозија ги…

Силна експлозија одекна во центарот на Мелитопол,…

(Видео) Хорор во Кабул: Во експлозија во…

Талибанците ја потврдија експлозијата во џамијата во…