(Видео) Следете во живо: Новогодишна прослава на плоштад „Македонија“ во организација на град Скопје

t

Проселедете ја во живо новогодишната програма на плоштадот „Македонија“ во центарот на град Скопје. Прославата ја организираше град Скопје.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Дел од булевар АСНОМ утре ќе остане…

На ден 19.05.2022, поради уличен дефект ф-100…

Приведен 40 годишен скопјанец, бил баран со…

Денеска (17.05.2022) во 11.00 часот на ул.„Мајка…

Делови од Кисела Вода утре без струја

Без електрична енергија утре ќе бидат корисниците…

Кампања „Не молчи, пријави! Заедно против неправилностите”…

В.д. директорот на ЈП Градски паркинг –…

Без струја делови од Скопје

Регионалниот центар за управување со кризи на…