(Видео) Следете во живо: Прес конференција на директорот на Ј.П Градски паркинг, Бојан Христовски

t

Следете ја во живо прес конференцијата на директорот на Ј.П Градски паркинг- Скопје, Бојан Христовски.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Повторно голем број санкционирани возачи за едно…

Министерството за внатрешни работи во текот на…

Приведен скопјанец: Крадел од возила на паркингот…

На 02.07.2022 во 06.40 часот на ул.„11ти…

Утре без струја ќе останат неколку скопски…

Од ЕВН Македонија АД информираат дека утре без…

(Видео) Поплава на “Пластичарска”, возила се заглавени…

Силно невреме со силен ветер, дожд и…

Делови од Скопје без струја и вода…

Заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа,…