(Видео) Срби на трибините бркаа Швајцарци со кече

t

Пред почетокот на натпреварот на трибините имаше и еден мал инцидент. Српски навивачи се налутија кога забележаа швајцарски фанови кои носеа кече и се одлучија да ги избркаат од трибините.

https://www.instagram.com/p/ClrO0hODcop/

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Пендаровски: Македонските Бугари го избраа погрешниот пат

Македонските Бугари не разбираат од самиот почеток,…

За Роки преговори не водиме, Роки не…

Со ЕУ може да водиме преговори. Ама…

Да помогнеме – ЦРВЕН КРСТ ОТВОРИ БРОЕВИ…

Силниот катастрофален земјотрес од 7,8 степени според…

Засилени контроли: За еден ден 727 санкции…

Во текот на вчерашниот ден (05.02.2023) Министерството…