(Видео) Студено на Деве Баир: И Виктор Стојанов ќе ја гледа Македонија само на разгледница

t

Покрај Ангел Џамбаски и Виктор Стојанов ќе ја гледа Македонија само на разгледница! Па убави разгледници има Македонија.. може да си набави една на пример со ликот на Гоце Делчев, зошто да не!?

Бугарите не дозволуваа да им биде извршена контрола на возилата на Деве Баир. Со недолични зборови се караа со македонските полицајци, а како што информиравме, типично во негов стил – Стојанов не издржа и се врати назад.

Колку беше студено на Деве Баир, погледнете ТУКА.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ВАКВА СНИМКА ДОСЕГА НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ –…

Во петокот попладне на Твитер беше споделено…

Големи количини кромид извезени од Албанија за…

Во текот на овој месец забележан е…

(Видео) Кога има опозиција… Фрлени димни бомби…

Поддржувачите на вонпарламентарната Социјалдемократска партија фрлаа димни…

Средба Вучиќ-Орбан за геополитичката ситуација и плановите

Српскиот претседател Александар Вучиќ во Белград се…

Хакерски напад врз страната на Собранието

Интернет страната на Собранието беше хакрана, а…