(Видео) ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО АЕРОДРОМ!

Тешка сообраќајна несреќа се случи предмалку на булеварот “Србија” во Аеродром, јавуваат читатели на Инфомакс. Сообраќајната несреќа се случила пред бензинската пумпа “Лукоил”, како што велат вработените во бензинската, поради преголема брзина на движење на возачот. Според првичните информации во несреќата е повредено едно лице. ЛИНК од видеото Детали очекувајте во текот на вечерта. Share … Continue reading (Видео) ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО АЕРОДРОМ!