Објавено на:

(Видео) Хорор во Тексас: При престрелка во основно училиште загинаа две лица, има повредени

t

Пукање во основно училиште во Тексас, јавува Fox News, повикувајќи се на полициски извори.

Според првичните информации загинале двајца студенти, анајмалку 14 лица се повредени.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Храброст на ниво: Полицајците од Тексас…

Полицајците од Тексас чекале надвор од училиштето…

Купил две пушки и 375 куршуми легално:…

Деветнаесетте деца и двајцата наставници убиени во…

(ФОТО) Морничаво: Ова е момчето кое направи…

18-годишен маж отвори оган во основно училиште…

(Видео) Хорор во Тексас: При престрелка во…

Пукање во основно училиште во Тексас, јавува…

Го заклучила синчето во багажник затоа што…

Мајка е уапсена откако го заклучила својот…