(Видео) Чиј хеликоптер се паркираше синоќа во „Вила Парк“?

t

Струмичани синоќа беа изненадени од глетката која им се приреди во еден од најпознатите хотели во градот „Вила Парк“.

Имено пред влезот на хотел не се паркираше ниту автомобил, ниту пак лускузна лимузина туку се паркираше хеликоптер.


Настанот се случил вчера околу пладне кога слетал хеликоптерот пред хотелот, а од леталото излегол господин кој присутните не го препознале и влегол во хотелот „Вила Парк“.

Читателите кои ни ја испратија снимката не успеале да го препознаат лицето кое влегло во хотелот.

Погледнете:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Чулев: Оставки на Спасовски и Османи затоа…

На вчерашниот протест Оливер Спасовски и неговите…

Алијанса за Албанците: „Пукачот“ се бранел

Алијансата за Албанците реагираше по синоќешните настани…

Притвор за 12 демонстранти, кои беа уапсени…

Во врска со извршено кривично дело „учество…

(Видео) Полицијата стои додека фрлаат со камења…

Вчера се случи голем инцидент кога демонстрантите…

Апасиев: Со Шарена дојдовте, со Црвена ќе…

Лидерот на Левица, Димитар Апасиев се огласи…