(Видео) Чиј хеликоптер се паркираше синоќа во „Вила Парк“?

t

Струмичани синоќа беа изненадени од глетката која им се приреди во еден од најпознатите хотели во градот „Вила Парк“.

Имено пред влезот на хотел не се паркираше ниту автомобил, ниту пак лускузна лимузина туку се паркираше хеликоптер.

Настанот се случил вчера околу пладне кога слетал хеликоптерот пред хотелот, а од леталото излегол господин кој присутните не го препознале и влегол во хотелот „Вила Парк“.

Читателите кои ни ја испратија снимката не успеале да го препознаат лицето кое влегло во хотелот.

Погледнете:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) “Големиот патриот” Милошоски за време на…

"Големиот патриот" Антонио Милошоски во 2001 година…

(Видео) Пратеници на ВМРО-ДПМНЕ зборувале за резултат…

Пратеници на ВМРО-ДПМНЕ зборувале за бројка од…

(Видео) Крмов: Ќе ја видите силата на…

Пратеникот на Левица, Борислав Крмов, во денешното…

НОВ СИЛЕН ЗЕМЈОТРЕС ВО ТУРЦИЈА

Земјотрес со јачина од 4,2 степени според…

Најантимакедонската партија во Бугарија протестира против НАТО…

Бугарската полиција денеска се судри со приврзаниците…