(Видео) Што имаше во жолтото шише што го испи Ноле?

t

На Твитер се појави видео од финалето на Мастерсот во Париз во кој Новак Ѓоковиќ загуби од младиот Данец.

Во еден момент кога на Ноле не му одеше од неговиот тим го повикаа девојчето кое е задолжено за топчиња за да му однесе нешто на него.Тоа беше шише со некаква жолта течност која Новак веднаш ја испи.

Многумина помислија дека се работи за некакво недозоволено средство или допинг.

На ова мораше да го брани неговата сопруга Јелена дека сите треба да си ја гледаат работата и оти Ноле еден ден се ќе објасни околу тоа.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Да не го мислите: Додека го…

Ленин Јовановски, претседателот на "Слобода превоз" кој…

Ковачевски “згрме”: Нема да трпам директори кои…

Македонскиот премиер Димитар Ковачевски вели дека не…

Блерим Беџети ги подбра министрите на ДУИ:…

Градоначалникот на Сарај и организациски секретар на…

Функционер на Алијанса контра ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ:…

Поранешниот директор на Државниот инспекторат за шумарство…

Поранешен бугарски МВР: Бугарија направи решителен чекор…

Бугарскиот министер за одбрана Димитр Стојанов направи…