(Видео) Ќе ви го стопли срцето: На деца во градинка им соопштија дека веќе не треба да носат маски – ова е реакцијата

t

ДУШИ

во едно училиште, во една земја, каде си ги сакаат и се грижат за децата, учителката им соопштува дека не мора повеќе да носат маски!

(Затоа кај нас се уште мораат, со сесрдна пропаганда и сеење омраза и омалуважување од страна на партиските исцедоци кон сите оние кои бараат да се укинат или олабават мерките, особено спрема децата)

Инаку тие паартиски социопати седи без маски по цел ден по кафани и твита и објавуа статуси со тролања и омаловажувања спрема мене, на пример хехехе

Фејсбук статус на Јанко Илковски.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

КАКВИ СОВЕТИ ОЧЕКУВА ОД ФУДБАЛЕРОТ? Зеленски го…

Претседателот на Украина, Володимир Зеленски, го назначи…

ВИДЕОТО Е ЛАЖНО, СЕ ГЛЕДА ДЕКА ИМА…

Српскиот министер за надворешни работи и вицепремиер…

Нападната гранична патрола на Србија и Унгарија:…

Утринава со автоматско оружје била нападната граничната…

Левица: Апасиев и Крмов се приклучија кон…

Левица известува дека двајцата пратеници на оваа…

Социјалдемократи, другарки и другари, време е за…

Пратеникот од СДСМ, Мартин Костовски разочаран од…