(Видео) Maкедонец хит на интернет: Мавна некое пиво па со заби ја крена цела маса во воздух

t

Пиво и се е можно, коментираат граѓаните на виралното видео од Македонец во кафеана кој стана вистински хит на интернет.

Видеото веќе има 200 илјад прегледи, 2 илјади и 800 реакции, но и 215 коментари.


На видеото се гледа како видно расположен господин со заби ја крева цела маса во воздух со се што се наоѓа на неа.

Кафеаната и музиката му реагира, а тој видно се гордее со подвигот.

Погледнете:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Коњ се појави на тераса во…

Необичен настан се случи вечерва во скопско…

Богојески: Бугарите лажат дека ги нашле моштите…

Петар Богојески укажува на ситуацијата во Бугарија деновиве,…

Најава за нова војна: Руски сенатор вели…

Руски сенатор: Темата за денацификација на Европа…

Охриѓанка заврши во болница откако падна од…

На 21.05.2022 околу 13.20 часот во СВР…

“Шел” ги затвара сите бензински пумпи во…

"Шел" го напушта рускиот пазар! Британската нафтена…