Објавено на:

Вил Смит јавно му се извини на Крис Рок за шамарот

t

Новопечениот оскаровец Вил Смит му се извини на Крис Рок откако му удри шамар на Оскарите кога комичарот се пошегува на сметка на сопругата на Смит.

Во објавата на Инстаграм, Смит напиша дека неговото однесување на доделувањето на Оскарите било „неприфатливо и непростливо“.

„Би сакал јавно да ти се извинам, Крис. Бев надвор од себе и згрешив“, напишал Смит.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

НАПАДНАТА АМЕРИКАНСКА БАЗА: Реакција на Пентагон!

Две ракети паднаа синоќа во близина на…

Кралицата Елизабета имала рак на коските

Кралицата Елизабета Втора се борела со многу…

Најстудено во Берово, најтопло во Гевгелија

Утрово е најстудено во Берово, каде се…

ГОЛЕМА ОПАСНОСТ ОД ГРАНАТИРАЊЕ: Тргна првиот воз…

Украинските власти почнаа да ги евакуираат граѓаните…

Дневен хороскоп за сабота (26.11.2022)

ОВЕН Благодарение на вашите способности, добивате мал…