(Во живо) Прва епизода од “Наше Скопје” со Данела Арсовска

t

Почнувајќи од денеска, секој понеделник во 20:30 часот на официјалната Фејсбук страна на Инфомакс ќе се емитува емисијата “Наше Скопје” со градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска.

Следете ја првата епизода од “Наше Скопје” во живо на следниот линк: https://www.facebook.com/watch/live/?ref=notif&v=1384157105357593&notif_id=1650911435891017&notif_t=live_video_explicit

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Арсовска на годишната средба на европски гимназии…

Денеска се одржа годишната средба на европски…

Екипите на Водовод и канализација спроведоа активности…

Екипите на сектор Водовод во текот на…

Посебен сообраќаен режим поради завршни активности за…

На булeварот „Митрополит Теодосиј Гологанов“, на потегот…

И не им доаѓа паметот: 334 казни…

– Секторот за внатрешни работи Скопје вчера…

Посебен сообраќаен режим во сабота и недела…

Министерството за внатрешни работи ја известува јавноста…