(Во живо) Следете САЈБЕР КОМАНДА со Филип Петровски

t

Следете САЈБЕР КОМАНДА со Филип Петровски.

Емисијата можете да ја следите на нашиот You Tube канал и наофицијалната Фејсбук страна на Инфомакс.

Исто така ве повикуваме да дебатирате во Телеграм групата за дебата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Во живо) Следете САЈБЕР КОМАНДА со Филип…

Следете САЈБЕР КОМАНДА со Филип Петровски. Емисијата…

(Видео) Димни бомби и бело знаме: Косовците…

Демонстрантите на денешниот протест во Приштина фрлија…

ПУТИН ВЕЧЕРВА ИМ ОДГОВОРИ НА БРИТАНЦИТЕ: Поставуваме…

Москва и Минск се договорија да разместат…

Добра вест за нашинците во Германија: Нова…

Македонската дијаспора во Германија е голема и…

Суспендиран полицаец, вознемирувал средношколки

На 24.03.2023 добиена е пријава од средно…