(Во живо) Следете “САЈБЕР КОМАНДА” со Филип Петровски

t

Следете ја во живо првата епизода од новата емисија на Инфомакс, “САЈБЕР КОМАНДА” со Филип Петровски.

Емисијата ќе се емитува секоја сабота во 20.00 часот на нашиот официјален You Tube канал и на нашата официјална Фејсбук страна.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

РАБОТИТЕ ИЗЛЕГОА НАДВОР ОД КОНТРОЛА! ТЕШКИ МУАБЕТИ…

Почнува новата сезона на "ТЕШКИ МУАБЕТИ" заедно…

Инфомакс повикува на формирање на Македонска платформа:…

Зошто Македонците не се обединат во еден…

(Во живо) Инфомакс на терен: Пронајдени се…

Двете девојчиња од Струмица кои беа изгубени…

(Видео) Заканите кон Петровски и Инфомакс пријавени…

Во денешната епизода на Тешки муабети, нашиот…

(Видео) БАНДА: Човек на Мицкоски обвинет во…

Лице обвинето во случајот "Делчевски ниви" упати…