ВО СРБИЈА УАПСЕНА ПОГОЛЕМА ГРУПА ПЕДОФИЛИ Меѓу жртвите се и деца од 3 години

t

Акцијата ја спроведоа припадници на МВР, во соработка со Обвинителството за високотехнолошки криминал.

Во Србија е уапсена поголема група педофили, сексуални предатори кои злоупотребувале интернет и вршеле криминални дејствија врз девојчиња и момчиња, јавија белградските медиуми.

Меѓу жртвите има и деца на возраст од 3 до 14 години.

Акцијата ја спроведоа припадници на МВР, во соработка со Обвинителството за високотехнолошки криминал.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Многу чудна појава во Јапонија, илјадници…

Илјадници мртви риби ги прекриле бреговите на…

Прстен вреден 750.000 евра е пронајден во…

Раководството на еден од најпознатите хотели во…

Зеленски му пријде на Орбан очи во…

Претседателот на Украина Володимир Зеленски и премиерот…

Москва: Русија нема да дозволи „нацистичка држава“…

Во моментов, ниту Западот ниту Киев не…

Најмалку 17 повредени во судир на два…

Најмалку 17 лица се повредени во судир…