Објавено на:

Гореше „фолксваген“ во Скопје- гаснеле и сопственикот и соседите

t

На 28.06.2022 околу 01.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Крсте Асенов“ настанал пожар во патничко возило „фолксваген“, со скопски регистарски ознаки, сопственост на И.М. (55) од Скопје.

Пожарот бил изгаснат од сопственикот и неговите соседи. Повредени лица нема, а увид извршила екипа од СВР Скопје.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Американски топ дипломат го уништи Христијан…

Заменикот на државниот секретар на САД, О'Брајан…

Дачиќ на средби со Лавров, Шаленберг, Сијарто…

На маргините на 30. Министерски совет на…

ГОЛЕМА АКЦИЈА НА ЕВРОПОЛ: Над 500 лица…

Европол уапси 566 лица и заплени над…

Републиканците најавија гласање на импичмент за Бајден

Републиканците во Претставничкиот дом на САД во…

Јакимовски за тушот од О’Брајан за Мицкоски:…

Лидерот на ГРОМ, Стевчо Јакимовски, на Фејсбук…