Да му помогнеме: Хуманитарна акција за Венко Атанасовски

t

Броевите за донација се 143 153 за корисниците на Телеком и 143 480 за корисниците на А1.

На 24 годишниот Венко му е потребна помош. Тој боледува од рак.


Со секој повик на броевите од Телеком-143 153 и А1-143 480 можете да донирате 100 денари.

Сите кои сакаат да донираат преку друг метод истото можат да го направат на:

Денарска уплата на жиро сметка на НЛБ Банка: 210-700000670406

Девизна жиро сметка на НЛБ Банка: МК07210501620430930 / SWIFT: TUTUNMK22

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Бугарскиот европратеник Ќучук: После толку обиди за…

Бугарскиот европратеник и известувач за Македонија, Илхан…

Бугарски професор: Ветото е бугарска глупост на…

Бугарскиот професор Евгени Даинов вечерва во дебатниот…

Одлуката за Македонија ќе се носи во…

Коалицијата имаше многу конструктивен дијалог на темата…

Османи кон Кулеба: Македонците како никој друг…

Русија не само што ја мрази соседната…

Коалиционите партнери на Петков: Украина не може…

„Очекуваме да слушнеме што ќе се случува…