Двајца мажи физички нападнале малолетник во Сарај

t

На 04.09.2022 во 15.00 часот во Полициското одделение Сарај било пријавено дека во угостителски објект во с.Сарај, скопско, по претходна расправија на Р.С.(85) и Д.П.(32), двајцата од Скопје, Р.С. физички го нападнал малолетниот син на Д.П.. По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Хорор во Загреб: Момче со мачета упаднал…

Непознато момче вооружен со мачета денеска околу…

Малолетник истепан од лица кои ги познавал

На 04.02.2023 во 21:30 часот во СВР…

Град Скопје опреми нов кабинет со преносни…

Град Скопје започнува низа проекти за младите…

Жена физички нападната во Куманово

На 30.12.2022 во 19:10 часот В.К.(54) од…