Две скопјанки претепани на паркинг во Чаир – ова се деталите

t

На 29.03.2023 во 01.00 часот Д.И.(22) од с.Долно Количани, скопско, пријавила дека околу 00.50 часот на паркинг на подрачјето на Чаир таа и нејзината пријателка биле физички нападнати од А.Ќ.(24) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Две скопјанки претепани на паркинг во Чаир…

На 29.03.2023 во 01.00 часот Д.И.(22) од…

Вардар го победи и Тиквеш, следува натпревар со…

Вардар ја исполни својата обврска во шестата…

(Видео) Путин призна: Санкциите може да ја…

Иако Путин во неколку наврати се обидуваше…

Училиште во Македонија две недели е без…

Учениците следат настава во студено простории, поради…

(Фото) Народот бара правда за Јана: Немаме…

Ако немаш пријател умри си, Партизирано здравство…