Објавено на:

Девојка нападната на бензинска пумпа во Аеродром

t

На 21.06.2022 во 20:50 часот во Полициската станица Аеродром, С.Д.(21) од Крива Паланка пријавила дека во периодот од 00:00 до 00:20 часот на бензинска пумпа на подрачје на Аеродром била физички нападната од Ф.Ш.

Таа се познавала со напаѓачот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Воспитувачка во градинка во Аеродром на…

После 4 месеци од завршната приредба на…

Познат кардиохирург го нападнал директорот и медицинска…

МВР информира дека денеска околу 10.00 часот…

Арачиновец со нож нападнал и повредил две…

Против 33-годишник од Арачиново, Основното јавно обвинителство…

ОГРАБЕНА БАНКА ВО АЕРОДРОМ!

Денеска во 09.48 часот во СВР Скопје…

Носорог убил чувар во зоолошка и тешко…

Чувар во зоолошка убиен од носорог, а…