Објавено на:

Драма во Струмица: Дечко физички ја нападнал девојката

t

На 18.06.2022 во 21.35 часот во СВР Струмица бил извршен службен разговор со В.Т.(34) од Струмица затоа што претходно физички нападнал 37-годишна струмичанка со која бил во врска.

По целосно докумнетирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Трагедија во Струмица: 22-годишно момче убиено во…

22-годишно момче вечерва е убиено во Струмица…

Драма во Комплекс клиники “Мајка Тереза”: Две…

На 04.07.2022 во 10:20 часот во Полициската…

Акција на тетовската полциија: Приведени 5 лица,…

Тетовската полиција информира дека во три случаи…

МВР фати крадец на дело: Осомничен е…

Рано утрово во 02.00 часот на бул.„Партизански…

“Луди млади”: 81 годишен дедо од делчевско…

81-годишна жена од делчевско вчера пријавила во…