Објавено на:

Драма во Струмица: Дечко физички ја нападнал девојката

t

На 18.06.2022 во 21.35 часот во СВР Струмица бил извршен службен разговор со В.Т.(34) од Струмица затоа што претходно физички нападнал 37-годишна струмичанка со која бил во врска.

По целосно докумнетирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Детали за сообраќајката кај Струмица: Три лица…

Три лица се повредени во сообраќајна несреќа…

Сообраќајна несреќна на патот Струмица – Ново…

Од АМСМ известуваат дека сообраќајот на магистален…

Драма на “Бит Пазар”: Тигрите апсеа вооружен…

На 02.08.2022 на подрачје на Бит Пазар,…

Жена искршила кафана во Гостивар

Ноќва во 01.20 часот во Трговски центар…

Пожарите не стивнуваат: Моментално гори во Струмица…

Во земјава активни се два пожара, меѓу…