Драма во Центар: Двајца колеги се степале на работно место

t

Двајца колеги се степале на работно место на почетокот на март, но случајот дури вчера бил пријавен во полициска станица.

Како што информира МВР, на 27.03.2023 во 15.30 часот во Полициска станица Центар В.К.(50) од с.Волково, скопско, пријавил дека на 01.03.2023 околу 09.00 часот, додека бил на своето работно место во објект на ул. „11 Октомври“, на подрачје на Центар, по претходна расправија, бил физички нападнат од неговиот колега Н.А.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Драма во Центар: Двајца колеги се степале…

Двајца колеги се степале на работно место…

(Видео) ПРИНЦОТ ХАРИ СЕ СУДРИ СО ФОТОГРАФ,…

Принцот Хари вчера пристигна во Високиот суд…

Ужас во Србија: Силувал две девојчиња, негови…

Во полициска акција во околината на Крушевац…

ВОЗНЕМИРУВАЧКА СНИМКА: Полицијата објави видео како ја…

Одри Елизабет Хејл (28) која вчера уби…

Европски првак загина на бојното поле во…

Трагична вест доаѓа од бојното поле во…