Објавено на:

Драма во Штип: Маж нападнат пред угостителски објект

t

На 05.06.2022 во 06:30 часот Д.Т.(35) од Штип пријавил дека околу 05:50 часот пред угостителски објект во Штип бил физички нападнат од В.Н. од Штип.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Драма на “Бит Пазар”: Тигрите апсеа вооружен…

На 02.08.2022 на подрачје на Бит Пазар,…

Драма во Тетово: Маж и жена физички…

„На 29.07.2022 во 12.45 часот во СВР…

Жена искршила кафана во Гостивар

Ноќва во 01.20 часот во Трговски центар…

Пукање во угостителски објект во Скопје

На 24.07.2022 околу 20.30 часот во СВР…