Објавено на:

Жена била агресивна кон полицајци, па доби лисици на раце

t

На 01.04.2023 во 20:10 часот во с.Д.Бањица, гостиварско, од полициски службеници од Полициска станица Гостивар приведена е М.М.(40) од Гостивар, затоа што агресивно се однесувала кон полициски службеници кои вршеле службени дејствија.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Пашинјан: Нема да поднесам оставка

Во никој случај нема да поднесам оставка,…

Западни медиуми: Украина наиде на одбрана каква…

Во текот на контраофанзивата Украина се соочи…

ПОЧНУВА СЕЗОНАТА НА ЗАТНАТИ НОСОВИ; Галеника со…

Непријатното чувство од затнат нос влијае на…

Пендаровски: Најитната задача на Советот за безбедност…

Најитната задача на Советот за безбедност е…

(Видео) Голема полициска акција на Скопска Црна…

Во голема полициска акција на Скопска Црна…