Жена нападната на Бит Пазар

t

На 15.08.2022 во 16.40 часот В.С.(54) од Скопје пријавила дека на 14.08.2022 околу 22.00 часот на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од А.Н. со тврд предмет.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

“Нема пријатели во криза”: Личел на пријателот…

Единицата за економски и компјутерски криминал при…

Акција на МВР во Битола: Пронајдени оружје…

На 19.09.2022 полициски службеници од Одделот за…

Приведен скопјанец баран со потерница!

Полициски службеници од Оперативен тим потраги при…

Трагедија во Дебарца: Маж паднал од балкон…

Ноќеска во 01.22 часот во СВР Oхрид,…