Жена нападната на Бит Пазар

t

На 15.08.2022 во 16.40 часот В.С.(54) од Скопје пријавила дека на 14.08.2022 околу 22.00 часот на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од А.Н. со тврд предмет.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Велешанка ги тепала сопругот, свекрвата и синот…

Вистинска семејна драма се случила вчеравечер во…

Акција на МВР: Пронајдена дрога, приведени дилери…

Денеска (19.11.2022) во 02:10 часот, полициски службеници…

Браќа расчистувале сметки со пиштол во семејната…

Двајца браќа се пресметувале со оружје во…

Инцидент во 57-ка: Претепани четири малолетни момчиња!

На 13.11.2022 во 01.10 часот на подрачје…

Снаа го прегази свекорот во скопско: Брзата…

Снаа го прегазила свекорот во двор во…